Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paulina

Është emri yt Paulina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Paulus
Variante:Pavlina, Павлина
Djem me tinguj të ngjashëm:Paulin, Philon, Pellam, Palaemon, Paulino, Phelan, Pellean, Pilan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pavlina, Paolina, Paulene, Palma, Pauline, Pauleen, Pleun, Pollyanna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 250 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 159 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 158 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 156 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 240 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 239 vota
Pseudonime:Palla, Piki, Piko
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Renis
Emrat e motrave:Nuk Kam, Jonida
Facebook:

+/- 45150 Paulina's në Facebook. Pozicioni #1784
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 7 shkronja - Popullore rumun emrat - Popullore suedez emrat - Popullore sllovak emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore lituanez emrat - Emrat popullore në Kili - Popullore spanjisht emrat - Popullore Swahilian emrat
Komente nga Paulina


Paulina ( 18 vjeç) 2016-11-05
I mire

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paulina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paulina? Voto për emrin tënd