Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renis

Është emri yt Renis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ronis, Remigio, Ramsey, Rinke, Rameez, Ryons, Ryence, Royns
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rinesa, Ronja, Rumaysa, Rüenice, Ranica, Renske, Rinske, Ranice
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Eni, Reni, Enis, Nisi
Emrat e vëllezërve:Matin, Olsi, Orlando, Matteo
Emrat e motrave:Paulina, Rajana, Rosela, Ronita, Donika
Facebook:

+/- 400 Renis's në Facebook. Pozicioni #66077
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat - shpallë lehtë emrat boy - Emrat popullore në Kosovë - Popullore etiopian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje
Komente nga Renis


Renis 2018-03-17
Emer me domethenje te shkelqyer per prinderit
Mbas dy Vajzave nisi diçka e re
Re-nis

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renis? Voto për emrin tënd