Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paula

Është emri yt Paula? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Paulus
Variante:Pauline
Djem me tinguj të ngjashëm:Paolo, Pablo, Pol, Pul, Paul, Phil, Pal, Polo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pihla, Pabla, Puebla, Pall, Paley, Pil, Pollie, Polly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 644 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 452 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 450 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 445 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 624 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 621 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kejsi
Facebook:

+/- 483950 Paula's në Facebook. Pozicioni #219
Kategoritë: - Top 100 fund emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 rumun emrat - Popullore arab emrat - Popullore fund emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 lituanez emrat - Popullore suedez emrat
Komente nga PaulaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paula? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paula? Voto për emrin tënd