Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mirko

Është emri yt Mirko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mirco
Djem me tinguj të ngjashëm:Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Maurice, Markus, Marx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rosalinde
Facebook:

+/- 11735 Mirko's në Facebook. Pozicioni #5190
Kategoritë: - Emra italiane - Popullore italian emrat - Popullore fund emrat boy - Emrat popullore në Itali - Emrat popullore në Kroacia - Popullore slloven emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Emrat popullore djalë në Itali
Komente nga MirkoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirko? Voto për emrin tënd