Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marc

Është emri yt Marc? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mark
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marcus, Markus, Maurice, Marx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 187 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 95 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 94 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 170 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 165 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 446805 Marc's në Facebook. Pozicioni #239
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat - Popullore holandez emrat - Popullore anglisht emrat - Top 100 Catalonian emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore Catalonian emrat - Popullore gjermanisht emrat - Emrat popullore në Spanjë
Komente nga MarcPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marc? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marc? Voto për emrin tënd