Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marisa

Është emri yt Marisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Maurice, Markus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia, Mercy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 139 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 117 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 117 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 101635 Marisa's në Facebook. Pozicioni #939
Kategoritë:Popullore arab emrat - Popullore slloven emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emrat popullore në Siria - Popullore polonisht emrat - Popullore indonezian emrat - Popullore ukrainisht emrat - Emrat popullore në Poloni - Popullore Tagalogisht emrat - Popullore gjermanisht emrat
Komente nga MarisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marisa? Voto për emrin tënd