Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Markus

Është emri yt Markus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Marcus
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Maurice, Marx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 96 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 136 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 138 vota
Pseudonime:Marku, Mark, Marko
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sindi Ramaj
Facebook:

+/- 62150 Markus's në Facebook. Pozicioni #1401
Kategoritë:Popullore fund emrat - Popullore suedez emrat - Top 50 emrat finlandeze - Popullore etiopian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore fund emrat boy - Popullore norvegjez emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore letonisht emrat - Emrat popullore në Suedi
Komente nga MarkusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Markus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Markus? Voto për emrin tënd