Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mannie

Është emri yt Mannie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Emmanuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Meo, Mano, Mayo, Mahon, Muni, Manu, Minne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4265 Mannie's në Facebook. Pozicioni #11546
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga ManniePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mannie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mannie? Voto për emrin tënd