Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mayo

Është emri yt Mayo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Mano, Meo, Mahon, Mannie, Muni, Manu, Minne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5270 Mayo's në Facebook. Pozicioni #9814
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Top1000 amerikanë në 1915
Komente nga MayoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mayo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mayo? Voto për emrin tënd