Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mia

Është emri yt Mia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Mano, Meo, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana, Monna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 506 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 346 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 342 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 344 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 469 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 468 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kanita
Facebook:

+/- 175740 Mia's në Facebook. Pozicioni #574
Kategoritë: - Emrat biblikë - Top 100 danez emrat - Emrat me 3 shkronja - Popullore çek emrat - Popullore fund emrat - Top 100 slloven emrat - Popullore danez emrat - Popullore slloven emrat - Popullore sllovak emrat
Komente nga Mia


Mia ( 7 vjeç) 2016-09-23
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mia? Voto për emrin tënd