Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Moana

Është emri yt Moana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Mano, Meo, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Monna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4770 Moana's në Facebook. Pozicioni #10577
Kategoritë:Emrat Hawaiian - Popullore rusisht emrat - Emrat popullore në Switzerland - Emrat popullore vajzë në Switzerland
Komente nga MoanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Moana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Moana? Voto për emrin tënd