Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ambiorix

Është emri yt Ambiorix? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ambrogio, Ambrosi, Ambrosio, Ambros, Ambroz, Ambrosios, Ambrose, Ambrus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ambrosia, Ambrej, Anna Froukje, Anne Froukje, Anne-Froukje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 370 Ambiorix's në Facebook. Pozicioni #70442
Kategoritë:
Komente nga AmbiorixPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ambiorix? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ambiorix? Voto për emrin tënd