Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ambrus

Është emri yt Ambrus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ambrosios
Djem me tinguj të ngjashëm:Ambrogio, Ambrosi, Ambrosio, Ambros, Ambroz, Ambrosios, Ambrose, Ambroggio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ambrosia, Ambiorix, Ambrej, Anna Froukje, Anne Froukje, Anne-Froukje
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Ambrus's në Facebook. Pozicioni #76524
Kategoritë:Emrat greke - Emrat popullore djalë në Hungari - Emrat popullore djalë në Slovakia - Emrat popullore në Bosnje-Hercegovina - Emrat popullore djalë në Bosnje-Hercegovina
Komente nga AmbrusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ambrus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ambrus? Voto për emrin tënd