Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ambroz

Është emri yt Ambroz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ambrosius
Djem me tinguj të ngjashëm:Ambrogio, Ambrosi, Ambrosio, Ambros, Ambrosios, Ambrose, Ambrus, Ambroggio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ambrosia, Ambiorix, Ambrej, Anna Froukje, Anne Froukje, Anne-Froukje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Ambroz's në Facebook. Pozicioni #217504
Kategoritë:Emrat Çeke
Komente nga AmbrozPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ambroz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ambroz? Voto për emrin tënd