Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ambros

Është emri yt Ambros? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ambrosius
Djem me tinguj të ngjashëm:Ambrogio, Ambrosi, Ambrosio, Ambroz, Ambrosios, Ambrose, Ambrus, Ambroggio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ambrosia, Ambiorix, Ambrej, Anna Froukje, Anne Froukje, Anne-Froukje
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Ambros's në Facebook. Pozicioni #114629
Kategoritë:Emrat irlandez
Komente nga AmbrosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ambros? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ambros? Voto për emrin tënd