Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zala

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zala.
Është emri yt Zala? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:trëndafil
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zolia, Zoila, Zila, Zulu, Zjuul, Zoello, Zoilo, Zachely
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoel, Zola, Zel, Zeliha, Zali, Zoelle, Zula, Zoelie
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 735 Zala's në Facebook. Pozicioni #42718
Kategoritë:Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga ZalaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zala? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zala? Voto për emrin tënd