Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yoongi

Është emri yt Yoongi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yanis, Yunis, Yannis, Younes, Yannic, Yong, Yannick, Ynze
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yohance, Young-Jae, Young, Young-Soo, Yunyang, Ymke, Ynske, Ynk
Vlerësimi:
5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Yoongi's në Facebook. Pozicioni #874864
Kategoritë:Popullore fa emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga YoongiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yoongi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yoongi? Voto për emrin tënd