Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xavy

Është emri yt Xavy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xavi, Xabi, Xabief, Xave, Xiebe, Xafi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xupi, Xabiba, Xavia, Xess Xava, Xava, Xcvf, Xuefei
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 275 Xavy's në Facebook. Pozicioni #86214
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga XavyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xavy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xavy? Voto për emrin tënd