Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xavi

Është emri yt Xavi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Etcheberria
Djem me tinguj të ngjashëm:Xabi, Xabief, Xave, Xavy, Xiebe, Xafi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xupi, Xabiba, Xavia, Xess Xava, Xava, Xcvf, Xuefei
Vlerësimi:
5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4145 Xavi's në Facebook. Pozicioni #11819
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat e shkurtër - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga XaviPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xavi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xavi? Voto për emrin tënd