Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wren

Është emri yt Wren? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Warren, Wirin, Warin, Wirun, Wareine, Wawrin, Werny, Werian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Werna, Warrina, Worohayun, Warawan, Weerawan, Wiran, Warunee, Wiramaya
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3755 Wren's në Facebook. Pozicioni #12789
Kategoritë:
Komente nga WrenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wren? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wren? Voto për emrin tënd