Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Warren

Është emri yt Warren? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wren, Wirin, Warin, Wirun, Wareine, Wawrin, Werny, Werian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Werna, Warrina, Worohayun, Warawan, Weerawan, Wiran, Warunee, Wiramaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 171480 Warren's në Facebook. Pozicioni #593
Kategoritë:Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga WarrenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Warren? Voto për emrin tënd


Është emri yt Warren? Voto për emrin tënd