Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Werna

Është emri yt Werna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Warren, Wren, Wirin, Warin, Wirun, Wareine, Wawrin, Werny
Vajza me tinguj të ngjashëm:Warrina, Worohayun, Warawan, Weerawan, Wiran, Warunee, Wiramaya
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Werna's në Facebook. Pozicioni #192093
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WernaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Werna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Werna? Voto për emrin tënd