Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Woodman

Është emri yt Woodman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wittatun, Woden, Whiteman, Woudman, Whitman, Wodan, Wadim, Waitimu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wadan, Widney, Widiana, Wattan, Woutina, Withney, Watthanawan, Wittmann
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 165 Woodman's në Facebook. Pozicioni #124682
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WoodmanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Woodman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Woodman? Voto për emrin tënd