Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wadan

Është emri yt Wadan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wittatun, Woden, Woodman, Whiteman, Woudman, Whitman, Wodan, Wadim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Widney, Widiana, Wattan, Woutina, Withney, Watthanawan, Wittmann, Witt Anna
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Wadan's në Facebook. Pozicioni #255477
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WadanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wadan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wadan? Voto për emrin tënd