Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Whitman

Është emri yt Whitman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wittatun, Woden, Woodman, Whiteman, Woudman, Wodan, Wadim, Waitimu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wadan, Widney, Widiana, Wattan, Woutina, Withney, Watthanawan, Wittmann
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 530 Whitman's në Facebook. Pozicioni #53955
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WhitmanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Whitman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Whitman? Voto për emrin tënd