Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Winniefred

Është emri yt Winniefred? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wynfred, Wynfrith, Wynfrid, Winfred, Wynford, Winford, Winfrith, Winfried
Vajza me tinguj të ngjashëm:Winifred, Wynfreda, Wynnifred, Wynifred, Winefred, Winifreda, Winifrid, Winifride
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Winniefred's në Facebook. Pozicioni #127546
Kategoritë:
Komente nga WinniefredPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Winniefred? Voto për emrin tënd


Është emri yt Winniefred? Voto për emrin tënd