Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Winifred

Është emri yt Winifred? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wynfred, Wynfrith, Wynfrid, Winfred, Wynford, Winford, Winfrith, Winfried
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wynfreda, Winniefred, Wynnifred, Wynifred, Winefred, Winifreda, Winifrid, Winifride
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8050 Winifred's në Facebook. Pozicioni #7004
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1918
Komente nga WinifredPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Winifred? Voto për emrin tënd


Është emri yt Winifred? Voto për emrin tënd