Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Winfred

Është emri yt Winfred? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Winfried
Djem me tinguj të ngjashëm:Wynfred, Wynfrith, Wynfrid, Wynford, Winford, Winfrith, Winfried, Winfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Winifred, Wynfreda, Winniefred, Wynnifred, Wynifred, Winefred, Winifreda, Winifrid
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3940 Winfred's në Facebook. Pozicioni #12309
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1902
Komente nga WinfredPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Winfred? Voto për emrin tënd


Është emri yt Winfred? Voto për emrin tënd