Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Windell

Është emri yt Windell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wendell, Wendel, Wyndell, Wintley, Windel, Whendel, Wendall, Wendale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wamdela, Wendylla, Wandella, Wendela, Wendely, Wendilla, Wendlha, Wandilla
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1865 Windell's në Facebook. Pozicioni #21638
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1938
Komente nga WindellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Windell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Windell? Voto për emrin tënd