Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wendell

Është emri yt Wendell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wendel, Wyndell, Wintley, Windel, Windell, Whendel, Wendall, Wendale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wamdela, Wendylla, Wandella, Wendela, Wendely, Wendilla, Wendlha, Wandilla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 38425 Wendell's në Facebook. Pozicioni #2010
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1928
Komente nga WendellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wendell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wendell? Voto për emrin tënd