Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wendela

Është emri yt Wendela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Wendel
Djem me tinguj të ngjashëm:Wendell, Wendel, Wyndell, Wintley, Windel, Windell, Whendel, Wendall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wamdela, Wendylla, Wandella, Wendely, Wendilla, Wendlha, Wandilla, Wendila
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Wendela's në Facebook. Pozicioni #140172
Kategoritë:Emrat Frisian
Komente nga WendelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wendela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wendela? Voto për emrin tënd