Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilmer

Është emri yt Wilmer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wilmar
Djem me tinguj të ngjashëm:Willmar, Willamar, Welmer, Walmier, Willmer, Willmarr, William Monro, Wilmar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilmarie, Wilmari, Wuilmary
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10210 Wilmer's në Facebook. Pozicioni #5833
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1900
Komente nga WilmerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilmer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilmer? Voto për emrin tënd