Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilmar

Është emri yt Wilmar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Wilmer
Djem me tinguj të ngjashëm:Willmar, Willamar, Wilmer, Welmer, Walmier, Willmer, Willmarr, William Monro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilmarie, Wilmari, Wuilmary
Vlerësimi:
4.5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4280 Wilmar's në Facebook. Pozicioni #11513
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy
Komente nga WilmarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilmar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilmar? Voto për emrin tënd