Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilmarie

Është emri yt Wilmarie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Willmar, Willamar, Wilmer, Welmer, Walmier, Willmer, Willmarr, William Monro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilmari, Wuilmary
Vlerësimi:
4/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1760 Wilmarie's në Facebook. Pozicioni #22552
Kategoritë:Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga WilmariePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilmarie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilmarie? Voto për emrin tënd