Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wiladene

Është emri yt Wiladene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Walden, Wilton, Weldon, Wildon, Walton, Waliyuddin, Wuliton, Welton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Woldine, Wildania, Wildn, Woldina, Waldean, Welten, Wildani, Wallahtin
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Wiladene's në Facebook. Pozicioni #669953
Kategoritë:
Komente nga WiladenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wiladene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wiladene? Voto për emrin tënd