Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Weldon

Është emri yt Weldon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Walden, Wilton, Wildon, Walton, Waliyuddin, Wuliton, Welton, Wylltun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Woldine, Wildania, Wiladene, Wildn, Woldina, Waldean, Welten, Wildani
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5315 Weldon's në Facebook. Pozicioni #9752
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga WeldonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Weldon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Weldon? Voto për emrin tënd