Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walden

Është emri yt Walden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilton, Weldon, Wildon, Walton, Waliyuddin, Wuliton, Welton, Wylltun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Woldine, Wildania, Wiladene, Wildn, Woldina, Waldean, Welten, Wildani
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1165 Walden's në Facebook. Pozicioni #30539
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WaldenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walden? Voto për emrin tënd