Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Welmoet

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Welmoet.
Është emri yt Welmoet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shfaqet në Friesland
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Welmoed
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilmot, Weiland, Weyland, Wayland, Walenty, Wieland, Walmond, Willimod
Vajza me tinguj të ngjashëm:Willemette, Welmoed, Wellemoet, Welmet, Walinda, Wilmet, Wolmoed, Wolmet
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Welmoet's në Facebook. Pozicioni #670674
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga WelmoetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Welmoet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Welmoet? Voto për emrin tënd