Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Welmoed

Është emri yt Welmoed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Welmet, Welmoet, Wolly, Wolmet, Wolmoed
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilmot, Weiland, Weyland, Wayland, Walenty, Wieland, Walmond, Willimod
Vajza me tinguj të ngjashëm:Welmoet, Willemette, Wellemoet, Welmet, Walinda, Wilmet, Wolmoed, Wolmet
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Welmoed's në Facebook. Pozicioni #218370
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga WelmoedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Welmoed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Welmoed? Voto për emrin tënd