Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Welmet

Është emri yt Welmet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Welmoed
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilmot, Weiland, Weyland, Wayland, Walenty, Wieland, Walmond, Willimod
Vajza me tinguj të ngjashëm:Welmoet, Willemette, Welmoed, Wellemoet, Walinda, Wilmet, Wolmoed, Wolmet
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Welmet's në Facebook. Pozicioni #1494304
Kategoritë:
Komente nga WelmetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Welmet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Welmet? Voto për emrin tënd