Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wei

Është emri yt Wei? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wwe, Wie, Wu, Wa, Wye, Woei, Wah, Wieu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wia, W, Wya, Wea, Wawa, Ww, Wyoh, Waya
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 41565 Wei's në Facebook. Pozicioni #1913
Kategoritë:Emrat kineze - Emrat e shkurtër
Komente nga WeiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wei? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wei? Voto për emrin tënd