Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wawa

Është emri yt Wawa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wwe, Wie, Wei, Wu, Wa, Wye, Woei, Wah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wia, W, Wya, Wea, Ww, Wyoh, Waya, Wihe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10010 Wawa's në Facebook. Pozicioni #5928
Kategoritë:Emrat amerikanë - Top 100 Thai emrat - Popullore Thai emrat vajzë
Komente nga WawaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wawa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wawa? Voto për emrin tënd