Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Virgilia

Është emri yt Virgilia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Virgilio, Virgil, Virgile, Vergil, Virgill, Virgílio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Versula, Varshil, Vår Sol
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 845 Virgilia's në Facebook. Pozicioni #38538
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga VirgiliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Virgilia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Virgilia? Voto për emrin tënd