Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vergil

Është emri yt Vergil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Virgilio, Virgil, Virgile, Virgill, Virgílio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Virgilia, Versula, Varshil, Vår Sol
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2535 Vergil's në Facebook. Pozicioni #17212
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore bulgarian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1917
Komente nga VergilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vergil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vergil? Voto për emrin tënd