Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Virgil

Është emri yt Virgil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vergilius
Variante:Fyrsil, Virgilio
Djem me tinguj të ngjashëm:Virgilio, Virgile, Vergil, Virgill, Virgílio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Virgilia, Versula, Varshil, Vår Sol
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24685 Virgil's në Facebook. Pozicioni #2872
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1914
Komente nga VirgilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Virgil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Virgil? Voto për emrin tënd