Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viktorija

Është emri yt Viktorija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viesturs, Victorius, Viktors, Victorious, Viktoras
Vajza me tinguj të ngjashëm:Victor Hugo, Viktoriq
Vlerësimi:
4.5/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 75 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5450 Viktorija's në Facebook. Pozicioni #9561
Kategoritë:Top 100 lituanez emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore lituanez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga ViktorijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viktorija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viktorija? Voto për emrin tënd