Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vikena

Është emri yt Vikena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vojin, Vishnu, Vasusena, Vaughn, Vachan, Vasin, Vukan, Veasna
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vesna, Vesma, Vsna, Voissane, Vajen, Vasmine, Vacuna, Vivijan
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Marjo
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Vikena's në Facebook. Pozicioni #673596
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Vikena


Vikena ( 15 vjeç) 2016-07-23
me plq te me therrasin me shum Viki

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vikena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vikena? Voto për emrin tënd