Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vaughn

Është emri yt Vaughn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vojin, Vishnu, Vasusena, Vachan, Vasin, Vukan, Veasna, Vagn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vikena, Vesna, Vesma, Vsna, Voissane, Vajen, Vasmine, Vacuna
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23660 Vaughn's në Facebook. Pozicioni #2982
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1926
Komente nga VaughnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vaughn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vaughn? Voto për emrin tënd