Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vesna

Është emri yt Vesna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Veca, Већа
Djem me tinguj të ngjashëm:Vojin, Vishnu, Vasusena, Vaughn, Vachan, Vasin, Vukan, Veasna
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vikena, Vesma, Vsna, Voissane, Vajen, Vasmine, Vacuna, Vivijan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21545 Vesna's në Facebook. Pozicioni #3199
Kategoritë: - Emrat sllovake - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga VesnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vesna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vesna? Voto për emrin tënd