Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vi

Është emri yt Vi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Viola
Djem me tinguj të ngjashëm:Vip, Vo, Vio, Ve, Vaibhav, Vahe, Viivi, Vova
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivia, Vea, Vov, V, Vy, Vui, Vee, Va
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18625 Vi's në Facebook. Pozicioni #3586
Kategoritë:Top 100 te emrat - Popullore te emrat boy - Popullore te emrat vajzë
Komente nga ViPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vi? Voto për emrin tënd